P645HW02 V1

| Panel Model | P645HW02 V1 |
|---|---|
| Panelmærke | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,65 inch, 1920×1080 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| P645HW02 V1 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | AMVA3, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 1428.48×803.52 mm |
| Omrids | 1508×878 mm |
| Overflade | Hard coating (3H), Antireflection |
| Kontrastforhold | 5000:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Responstid | 5.5 (Typ.)(G to G) |
| Synsvinkel | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 120Hz |
| Lampetype | CCFL Embedded (Inverter) |
| Signal Interface | LVDS (4 ch, 10-bit) , 92 pins |
| Indgangsspænding | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af AUO P645HW02 V1.
AUO P645HW02 V1 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For AUO P645HW02 V1 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af AUO P645HW02 V1 eller andre AUO LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra AUO P645HW02 V1 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
AUO P645HW02 V1 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For AUO P645HW02 V1 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af AUO P645HW02 V1 eller andre AUO LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra AUO P645HW02 V1 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "P645HW02 V1"
- AUO P645HW02 V1
- P645HW02 V1 datablad
- P645HW02 V1 billede
- P645HW02 V1 pris
- P645HW02 V1 distributør

